Екскурсія Струсів-Кривче-Торське-Нирків-Струсів

22.10.2018 16:17

    19 жовтня  2018 року група з 27 учнів і педагогів нашої школи здійснили захоплюючу туристичну подорож по чарівних куточках Тернопілля. Програма туру була насичена екскурсіями, відвідуванням цікавих та історичних місць Тернопільської області.

    Екскурсійний маршрут пролягав: село Струсів – село Кривче ( Кришталева печера) – село Торське  (зоопарк) – село Нирків (Джуринський водоспад) – село Струсів.

    На підході до першої печери Кришталева, що у с. Кривче, емоції переповнювали учасників подорожі. Це і страх, і очікування чогось зовсім нового досі не відомого, оскільки даний спуск в таємниче підземелля був першим для кожного із нас. Але з кожним кроком спуску в печеру, на глибину 50 метрів, цікавість і захоплення учнів переповнювали їх.

    Учні також відвідати зоопарк у с. Торське Заліщицького р-ну, де в просторих вольєрах живуть екзотичні для наших країв тварини. 

    Діти мали змогу побачити : диких кабанів, вовків, лисиць, ондатр, різноманітних курей і навіть котів. Із захопленням діти спостерігали за двома ведмедями, які весело гралися один з одним. Цікаво було побачити левів, верблюда, ламу, страусів.

    Учні милувалися природою рідного краю, фотографувалися , ділилися враженнями від побаченого. 

    Також ми вирушили в одне із наймальовничіших місць не тільки Тернопілля, а й напевно України – Джуринський водоспад у селі Нирків Заліщицького району. Під’їхавши до урочища «Червоне», поблизу села,  відкривається неймовірний пейзаж.  Спустившись в урочище і трохи пройшовши, ми дісталися водоспаду. Водоспад має штучний характер і є найвищим рівнинним водоспадом України. Повна висота водоспаду 16м, ширина— до 20м, складається із трьох каскадів.

    Дана подорож залишила свій незабутній слід у серці кожного учасника.

    Дякуємо усім, хто взяв участь у подорожі. Дякуємо батькам за фінансове забезпечення. Запрошуємо усіх до наступних подорожей. Вони неодмінно відбудуться!