Кликав до школи останній звоник

25.05.2018 21:58

        У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято останнього дзвоника. В п’ятницю, 25 травня останній дзвоник пролунав для нашої школи. Для більшості він сповістив про початок літніх канікул, іншим нагадав про те, що настала хвилююча мить прощання зі шкільною родиною.

        Сумне і одночасно радісне свято зустіли батьки і діти разом. Діти швидко підросли і уже настав час їм іти в самостійне життя, але не без пильного нагляду батьків.

        Майбутніх випускників вітали батьки, вчителі і колектив школи з таким чудовим святом і бажали їм сонячних і безхмарних днів самостійного життя.

        І звичайно, найприємнішими були побажання учнів. Вони подарували вчителям квіти, прочитали присвячені їм вірші та щирі і теплі слова подяки.

        Наприкінці свята пролунав останній дзвоник, як завершення навчального року, а для одинадцятикласників – початок дорослого життя. Таке право надали одинадцятикласниці Ковач Віті та першокласнику Ковач ________.

        Усім учням і батькам хочеться побажати Божого благословення, міцного здоров’я, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів! Нехай знання, отримані в школі, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків та допоможуть досягти омріяних вершин!